Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 28.02.2018 21:58:37

Krka po treh zmagah in treh tednih premora poražena v Splitu

Po treh tednih premora zaradi pokalnih tekmovanj in reprezentančnih obveznosti se nadaljujejo klubska tekmovanja. Košarkarji Krke so v 18. krogu lige Aba2 gostovali v Splitu in izgubili z 81:86 (21:15, 38:40, 61:65).

S šestim porazom so Novomeščani prekinili niz treh zmag v tem tekmovanju in štiri kroge pred koncem podaljšali negotovost glede uvrstitve na zaključni turnir najboljše četverice, ki bo 3. in 4. aprila v Čačku. Krka ima še dve tekmi z neposrednima tekmecema za F4, gostovanje pri Sixt Primorski in domačo preizkušnjo z Borcem, vmes pa jo čakata še obračuna z Bosno ter Ohridom.

Tekma je bila pomembna za obe ekipi, saj tudi Splitčani še računajo na uvrstitev med prve štiri ekipe. Čeprav je imela Krka pet igralcev z dvomestnim številom točk, pa v zadnji četrtini ni znala izničiti nekaj točk naskoka, ki so Split pripeljale do devete zmage.

Maj Kovačevič je dosegel 14 točk, Dino Cinac in Žiga Dimec sta jih zbrala po trinajst, po deset pa sta jih prispevala Marko Jošilo in Dalibor Đapa.

Značke: košarka, sta