parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 08.11.2017 19:45:07

Ohrid - Rogaška 56:78 (13:20, 35:37, 48:57)

Košarkarji Rogaške so v 5. krogu lige Aba2 v gosteh premagali Ohrid z 78:56 (20:13, 37:35, 57:48).

Slatinčani so na najdaljšem gostovanju v drugi ligi Aba prišli do pričakovane zmage. V Ohridu so domačo ekipo, ki zaseda mesta na dnu lestvice, premagali brez večjih težav, odločilni korak do zmage pa so naredili v tretji in zadnji četrtini.

Domači so v prvem polčasu še držali korak s slovenskim predstavnikom, a je ta v tretji in četrti četrtini prišel do visoke prednosti, najvišja je znašala malce pred koncem, ko je bilo 78:54.

Pri domačih je bil s 15 točkami najbolj razpoložen center Emir Zmić, nekdaj tudi igralec Tajfuna iz Šentjurja, pri Rogaški pa je z 32 točkami prednjačil Rashun Davis. Po 16 točk sta dodala Mitja Nikolič (11 skokov) in Leon Šantelj.

Rogaška bo v 6. krogu prihodnjo sredo gostila Borac.

Značke: košarka, sta