Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

bk
bk
0 15.02.2021 12:49:46

V ligi IHL zmagi za Triglav in Slavijo Junior: Povečali prednost in zmanjšali zaostanek

Martin Metelko
V soboto sta v ligi IHL potekali dve tekmi.

Triglav je gostil Celje in ga ugnal brez prejetega zadetka. Večino tekme so Gorenjci vodili z enim golom, šele v zadnjih minutah tekme pa so dokončno potrdili svojo prevlado (61:12 v strelih) in prišli do jubilejne 10. zmage ter z njo povečali prednost pred MK Bledom, ki je na isti večer izgubil v Ljubljani. Slavija Junior je tako za Blejci zmanjšala zaostanek, v Tivoliju pa smo spremljali pestro srečanje. Pred končnico srečanja je bilo videti, da bodo domačini prišli do prepričljive zmage, vendar so se jim Blejci do 54. minute uspeli približati le na gol zaostanka, nato pa je četa Gorazda Reklja izkoristila še zadnji power play na tekmi in potem zadela v nebranjeno mrežo.

Triglav - Celje 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Kranj – Arena Zlato polje. Brez gledalcev. Sodniki: Režek, Miklič (oba Ljubljana) in Bohinc (Bled).
Strelci: 1:0 Terlikar (K. Potočnik, Grošelj, 7., SH1), 2:0 Ahačič (Hočevar, 56.), 3:0 Zupan (Ahačič, Hočevar, 60., EN).
Kazenske minute: Triglav 6, Celje 6.

Slavija Junior - MK Bled 6:3 (2:1, 1:0, 3:2)
Ljubljana – Dvorana Tivoli. Brez gledalcev. Sodniki: Bulovec, G. Franc (oba Žirovnica) in Snoj (Ljubljana).
Strelci: 0:1 Rekar (G. Podrekar, Tišlar, 19.), 1:1 Orehek (Truden, Humar, 19.), 2:1 Beričič (Truden, Orehek, 20.), 3:1 Humar (Orehek, Truden, 30.), 4:1 Chvatal (Šubic, Pušenjak, 43.), 4:2 Podrekar (G. Podrekar, Babenko, 51.), 4:3 Ta. Burazin (U. Podrekar, Bohinc, 54., PP1), 5:3 Orehek (Humar, Truden, 55., PP1), 6:3 Humar (Sitar, Gorše. 60., EN).
Kazenske minute: Slavija Junior 2, MK Bled 8.

Lestvica IHL
1. Triglav   13  10  0  1  2 67:31  31
2. MK Bled   14  8  1  0  5  51:48  26
3. Slavija Jr.   15  5  3  2  5  56:45  23
4. Jesenice ml.  14  4  1  2  7  47:54  16
5. Celje   14  2  1  1  10 33:76   9
Legenda: število tekem, število zmag (tri točke), število zmag po podaljšku ali kazenskih strelih (dve točki), število porazov po podaljšku ali kazenskih strelih (ena točka), število porazov (nič točk), razlika v zadetkih, točke