Ta edinstveni glas je za vedno utihnil: poslovil ...

leonida55 Njena.si

V resnici lepotica s težko preteklostjo?

0 01.11.2017 22:43:42

Zmaji le zmogli

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige po kazenskih strelih premagali Sterzing s 4:3 (0:0, 3:1, 0:2; 1:0).

Za Ljubljančane so zadeli Andrej Hebar (21.), Nik Petek (36.) in Luka Zorko (38.), odločilni kazenski strel pa Kristijan Čepon.

Ljubljančani so niz treh zaporednih domačih tekem končali z drugo zmago, tokrat sicer ne po rednem delu. Potem ko so v soboto premagali Neumarkt s 3:0, so tokrat proti južnotirolskemu Sterzingu popustili v zadnji tretjini in zapravili vodstvo z dvema goloma, na koncu pa so se vseeno veselili zmage s 4:3.

Zadetki Andreja Hebarja takoj na začetku drugega dela, Nika Petka in Luke Zorka, slednji je izkoristil "power-play", so ljubljanski ekipi prinesli vodstvo po dveh tretjinah. A zeleno-beli prednosti niso znali zadržati, saj so v zadnjem delu tekme dobili dva gola v petih minutah, obakrat je Roberta Kristana premagal Ben Duffy.

A popolnega preobrata v Tivoliju le ni bilo, saj so domači (kapetan Boštjan Groznik je igral jubilejno 900. člansko tekmo v karieri) rešili vsaj dve točki. Po podaljšku je ostal izid rednega dela, pri kazenskih strelih pa je odločilnega za domačo zasedbo zadel Kristjan Čepon.

Naslednja tekma Ljubljančane čaka v soboto, ko se bodo po treh tekmah spet podali v goste, tokrat k Asiagu.

Značke: hokej, sta