Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

0 07.01.2017 21:07:42

Visoka zmaga Jeseničanov

Jure Sotlar
Tina Kosec
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 27. krogu alpske lige premagali Sterzing s 7:1 (4:0, 2:0, 1:1). Za Jeseničane je to 17. zmaga po rednem delu, s katero so na tretjem mestu na lestvici.

Jeseničani so tokrat pred 650 gledalci povsem nadigrali goste. Vprašanje zmagovalca so odločili že v prvi tretjini, saj so zadeli Jure Sotlar dvakrat ter po enkrat Nejc Berlisk in Eric Pance. V drugi tretjini sta bila za Jeseničane uspešna še Nathan Robert Di Casmirro in Pance, v zadnji tretjini pa je delo dokončal Aleksandar Magovac. Častni zadetek za goste, ki so enajsti na lestvici, je prispeval Tobias Kofler.

Naslednja tekma Gorenjce čaka v torek, ko bodo gostovali pri vodilnem Rittnerju. Ta ima več kot 20 točk naskoka pred Jeseničani.

Značke: jesenice, alpska-liga