Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

hu
0 03.01.2017 22:40:13

Jeseničani zmagali v Feldkirchu

cd

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so krajši niz gostovanj v alpski ligi končali z zmago. Potem ko so na prvi tekmi v letu 2017 v ponedeljek izgubili v Lustenauu z 0:3, so bili danes v Feldkirchu boljši od gostiteljev s 4:3 (0:0, 1:2, 3:1).

Jeseničani so dobro začeli in z golom Mihe Brusa povedli na začetku druge tretjine. Toda nato so domači dvakrat zadeli in povedli, po izenačenju Erica Panceta v 41. minuti pa so bili gostje tisti, ki so v 44. prišli do tesnega vodstva, zadel je Marjan Manfreda. A se Feldkirch še ni predal, v 55. minuti je bil izid tako spet izenačen, za končni izid pa je ob številčni prednosti poskrbel Nejc Berlisk, ki je zadel v 58. minuti.
Prvo domačo tekmo v novem letu bo jeseniška ekipa igrala v soboto, ko bo v Podmežaklo prišel južnotirolski Sterzing.

Značke: jesenice, feldkirch