Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 29.10.2023 08:38:36

Kralji po izvajanju kazenskih strelov izgubili proti prvakom

Hokejisti Los Angeles Kings so sinoči v severnoameriški ligi NHL izgubili proti aktualnim prvakom Vegas Golden Knights s 3:4 po izvajanju kazenskih strelov. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar tokrat v 21:47 minute na ledu ni vpisal nobene točke.

Veliko zaslug za gostujočo zmago za aktualne prvake in vodilno ekipo pacifiške skupine je imel vratar Logan Thompson, ki je zbral 38 obramb.

Kralji so doma sicer že vodili z 2:0, po golih Alexa Laferriera sredi prve in Trevorja Lewisa v začetku druge tretjine. Vegas je nato odgovoril s tremi zadetki in prevzemom vodstva s 3:2, strelci so bili Michael Amadio, William Carrier in Mark Stone. Minuto pred koncem je tekmo v podaljške popeljal Drew Doughty.

Jack Eichel je bil edini natančen pri izvajanju kazenskih strelov, Vegas pa je s tem slavil osmo zmago sezone. Na prvem mestu pacifiške skupine imajo zdaj 17 točk, tretjeuvrščeni kralji imajo v tej skupini deset točk.

Značke: hokej, nhl