49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Poslanec Svobode se je zmotil, zato je bil sprejet...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 07.01.2022 08:10:02

SLAB DAN za Kopitarja in njegove KRALJE! Poglejte, kaj se jim je zgodilo v domači dvorani!

Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar je v severnoameriški ligi NHL s svojo ekipo Los Angeles Kings gostil Nashville Predators. Ti pa so se utrdili na drugem mestu zahodne konference, potem ko so zmagali s 4:2.

Filip Forsberg, Matt Duchene in Matt Luff so v prvih 23 minutah gostom priigrali visoko prednost s 3:0. Dustin Brown v 30. in Martin Firk v 51. minuti sta gostitelje vrnila v igro, toda v 59. minuti jim je vse upe po ugodnem razpletu pokopal Jakov Trenin, ki je zadel ob igralcu manj na ledu.

Kopitar se tokrat ni vpisal med strelce ali podajalce ter ostaja pri 29 točkah.

Los Angeles, ki je deseti v zahodni konferenci, bo naslednjo tekmo igral v noči na nedeljo, ko bo gostil Detroit Red Wings.

Značke: nhl, hokej