Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

hu
0 06.12.2021 09:37:22

Kakšna AKCIJA, kakšni POTEZI Anžeta Kopitarja!! ČELJUSTI PADAJO, to si morate ogledati VEČKRAT (video)

Kralji Anžeta Kopitarja so preteklo noč s 5:1 slavili v Edmontonu.

Naš hokejski veleas je ob zmagi prispeval eno podajo, ki pa je bila tako fantastična, da je vredna večkratnega ogleda.

V bistvu je pri akciji za vodstvo s 4:1 v 57. minuti navdušil z dvema sijajnima podajama v protinapadu, v katerem so s kombinatoriko navdušili vsi Kralji, piko na i pa je v tej akciji postavil branilec Drew Doughty.

V dvorani Rogers Place je bilo moštvo iz sončne Kalifornije še posebej razpoloženo v zadnji tretjini, ko so v razmaku 2:19 minute z igralcem več na ledu - zvezdnik Connor McDavid je prejel kazen 5 + 10 zaradi udarca Kempeja od zadaj - dosegli tri gole.

Naslednja tekma Kopija in soigralce čaka že prihodnjo noč, čaka jih gostovanje v Vancouvru.