andrej-hofer 1 Njena.si

Razočaranje za gledalce: Andrej Hofer ne bo ...

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

5 01.11.2021 07:33:24

Kopitarjeva POPOLNA NOČ! Slovenski as z GOLOM in PODAJO, njegov Los Angeles pa je...

Kralji iz Los Angelesa so dosegli tretjo zmago v severnoameriški hokejski ligi NHL, potem ko so v svojem Staples Centru premagali tekmece iz Buffala s 3:2. Za tretjo zmago kalifornijske ekipe v najmočnejši hokejski ligi na svetu si veliko zaslug lasti Hrušičan Anže Kopitar, ki je v slabih 25 minutah dosegel gol in podajo.

Slovenski hokejist je dosegel sedmi gol in šesto podajo v tej sezoni, s 13 točkami pa je na trenutno na četrtem mestu strelcev v ligi NHL. Pred njim so le Connor MvDavid (Edmonton) s 16, Rus Aleksander Ovečkin (Washington) s 15 in Kyle Connor (Winnipeg) s 14 točkami.

Poleg Kopitarja sta za Kralje, ki so prvič v sezoni dosegli drugo zmago v nizu, potem ko so dan pred tem premagali Montreal s 5:2, zadela še Carl Grundstrom in Alex Iafallo, medtem ko sta Tobias Bjornfot in Adrian Kempe prispevala po dve podaji.

Za goste, ki so v Staples Centru vodili z 2:0, sta gola dosegla Rasmus Asplund in Victor Olofsson, vratar Dustin Tokarski pa je ubranil 31 strelov.

Značke: nhl, sta