8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

hu
hu
0 22.03.2019 09:42:34

MOJSTER ANŽE! Le kako mu je to uspelo?! Slovenski zvezdnik NAVDUŠIL z zadetkom (video)

Moštvo Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL prekinilo niz petih zaporednih domačih porazov in s 4:2 premagalo četrto moštvo lige San Jose Sharks, sicer tekmeca iz pacifiške skupine. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je za domače prispeval gol in podajo.

Dustin Brown, ki je zadel na tretji zaporedni tekmi, je kralje povedel v vodstvo. Nato so dvakrat zadeli gostje, uspešna sta bila Barclay Goodrow in v drugi tretjini Tomaš Hertl. V zadnji tretjini pa so bili trikrat uspešni domači, najprej je v 49. minuti s prvim golom v ligi NHL izenačil Matt Roy, Kopitar je pri tem golu vpisal podajo, dve minuti pozneje pa je slovenski hokejist zadel za vodstvo Los Angelesa s 3:2. Ob koncu tekme je plošček v prazno poslal Jeff Carter.

Kralji, ki so na predzadnjem mestu lige in brez možnosti za končnico, bodo prihodnjo tekmo igrali v noči na nedeljo, ko bodo gostili Anaheim Ducks, še enega tekmeca iz tihomorske divizije.