parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 09.01.2022 08:20:04

Kopitarjevi kralji gladko opravili z Detroitom

Moštvo Los Angeles Kings nadaljuje niz boljše forme v severnoameriški hokejski ligi NHL v zadnjem obdobju. V pretekli noči so za šesto zmago na zadnjih 10 tekmah in tretjo na zadnjih štirih s 4:0 na domačem ledu premagali Detroit Red Wings. Slovenski as Anže Kopitar se ni zapisal med strelce ali podajalce.

Los Angeles je imel veliko več od igre, kar kaže tudi statistika obramb obeh vratarjev: 38:21 za Detroit. Za Los Angeles so zadetke dosegli Phillip Danault in Drew Doughty v prvi tretjini, Adrian Kempe v drugi ter Trevor Moore v zadnjih tretjini. Dustin Brown je prispeval dve podaji.

Kopitar je prebil 21 minut na ledu, ravno toliko obramb pa je zbral vratar kraljev Cal Petersen, ki je po 6. decembru znova zaigral v prvi postavi.

Kralji so z izkupičkom 17:13:5 na četrtem mestu pacifiške skupine. Naslednjič bodo igrali v noči na torek, ko gostijo New York Rangers.

Značke: hokej, nhl