hu
hu
0 17.01.2020 08:19:13

Kralj med Kralji, to je bila EKSPLOZIJA Kopitarja: Spomnil na najboljše čase, toda ... (video)

Hokejisti Los Angelesa so kljub dobri predstavi slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja doživeli nov poraz v severnoameriški ligi NHL. Kralji iz Kalifornije so gostovali pri Floridi Panthers ter izgubili s 3:4. Kopitar je igral skoraj 22 minut in v tem času dosegel gol in dve podaji.

Gostitelji so sicer imeli večino tekme vse pod nadzorom, saj so po 48 minutah vodili s 4:0. Kalifornijci so nato zadeli prek Alexa Iaffala v 52., Adriana Kempeja v 56. in Kopitarja v 58. minuti, a do izenačujočega zadetka niso zmogli. Los Angeles tako ostaja najslabša ekipa zahodne konference.

"V drugi polovici zadnje tretjine smo zaigrali kot iz obupa. Ugotoviti moramo, kako takšno igro prenesti na začetek tekem," je ameriškim medijem povedal Kopitar.

Na drugih tekmah je Boston premagal Pittsburgh s 4:1, Calgary v gosteh po kazenskih strelih Toronto z 2:1, New York Rangers prav tako v gosteh s 3:2 mestne tekmece Islanders, Montreal je zmagal s 4:1 v Philadelphii, Vegas in Anaheim sta bila s po 4:2 v gosteh boljša od Ottawe oziroma Nashvilla, Washington je s 5:2 odpravil New Jersey, Columbus s 3:2 Carolino, Minnesota s 3:2 Tampo Bay, Colorado s 4:0 San Jose, Vancouver s 3:1 Arizono, Buffalo pa je zmagal v Dallasu s 4:1.

Značke: nhl, hokej