Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 05.03.2019 08:54:32

V kanadskem obračunu prepričljiva zmaga Toronta

Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so ponoči odigrali dve tekmi. V kanadskem derbiju je Calgary, vodilna ekipa zahoda, izgubil proti Torontu kar z 2:6. Tudi na drugi tekmi so bili boljši gostje. Edmonton je s 4:3 ugnal Buffalo.

V Calgaryju sta bila razpoložena Tyler Ennic in Zach Hyman. Prvi je najprej dosegel uvodna zadetka na tekmi, nato pa je nadaljeval Hyman, ki je gostom že v prvem delu zagotovil vodstvo 3:0 in z drugim golom v drugi tretjini 4:0. Ko je Ennis v zadnjem delu zadel še za 5:1, je bil zmagovale znan.

Bolj napeto je bilo v Buffalu, kjer je o gostitelji v prvem delu povedli s 3:1. Gostje so se razigrali v drugem delu, ko so zadeli trikrat. Odločilni gol je že pet sekund pred koncem druge tretjine dosegel Kyle Brodziak. Calgary se je trudil na vse načine, da obrne potek, razmerje strelov na gol je dobil kar s 35:16, a do konca se izid ni več spremenil.

Anže Kopitar z Los Angelesom je bil danes prost, v noči na sredo pa bo ekipa iz Kalifornije v domačem Staples Centru gostila Montreal.