kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 09.02.2019 09:05:12

Carolina pokvarila poseben večer New York Rangers

V severnoameriški hokejski ligi NHL je bila v noči na nedeljo le ena tekma, na njej pa se je veselila Carolina, ki je s 3:0 premagala New York Rangers. Hurricanes so s tem prekinili 16 tekem dolg niz brez zmage v Madison Square Gardnu.

Pri Carolini se je s 27 obrambami izkazal Petr Mrazek. Med strelce so se vpisali Warren Foegele, Andrej Svečnikov in Brock McGinn, ki je golu dodal še asistenco. Carolina je slavila tretjič v nizu.

New York Rangers so se sicer s 45-minutno slovesnostjo poklonili zadnji ekipi Rangers, ki je leta 1994 osvojila Stanleyjev pokal. Ob 25. obletnici jih je pozdravila polna dvorana Madison Square Garden, ki pa na koncu ni mogla biti zadovoljna z izidom, tako kot tudi ni bil trener domačih David Quinn. "Videl sem pomanjkanje želje, kar je presenečenje. Bilo je vse, da še polepšamo večer. Nismo uspeli," je dejal.

Anžeta Kopitarja in njegov Los Angeles tekma čaka danes ob 19. uri po slovenskem času proti Bostonu.