Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 16.11.2021 22:52:23

Visoka zmaga Jeseničanov

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Ritten z 8:2 (1:1, 6:0, 1:1).

Jeseničani so se po reprezentančnem premoru uspešno vrnili na klubsko sceno v alpski ligi. Tokrat so visoko premagali Ritten in se še utrdili na vrhu lestvice.

Ko je že v tretji minuti zadel Eetu Elo, se je zdelo, da bodo gostje zlahka prišli do zmage. A domači so jim vendarle nekoliko otežili delo, v 17. minuti izenačili, potem pa se je ustavilo. Na drugi strani pa je stekel jeseniški stroj, v drugi tretjini so namreč gostje kar šestkrat zatresli mrežo domačih vratarjev - Jacoba Smitha je po 1:6 zamenjal Hannes Treibenreif - in že precej pred koncem odločili dvoboj.

Strelske vaje je začel Sašo Rajsar, nadaljevali pa so jih Eric Pance z igralcem manj, Luka Ulamec in Gašper Glavič ob številčni prednosti ter v 38. minuti še enkrat Glavič.

Po visoki prednosti so Jeseničani v zadnji tretjini spustili ritem, še drugič pa je zadel še Sašo Rajsar, na koncu je bil izid 8:2.

To je že 15. zmaga v sezoni za železarje, ki so doživeli le dva poraza.

Naslednjo tekmo bodo Jeseničani igrali v četrtek, ko bodo gostili Zell am See.

Značke: hokej, sta