Teden dni premora za MasterChef Slovenija

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 05.12.2020 22:32:14

Še drug poraz SŽ Olimpije, Val Pusteria znova boljša, razmerje v strelih na gol pa NEVERJETNO!

Hokejisti Pustertala so v tekmi alpske lige premagali ljubljansko Olimpijo s 3:2 (1:1, 1:1, 1:0).

V derbiju kroga so hokejisti iz Brunica premagali Ljubljančane, ki so morali Val Pusterii že drugič v tem tednu priznati poraz. Na odlični torkovi tekmi v Tivoliju so Italijani slavili z 1:0, tudi tokrat so dosegli gol več kot zmaji.

Gostitelji so na tekmi povedli v osmi minuti z golom Raphaela Andergassna, a so Ljubljančani že v naslednjem napadu po vsega 12 sekundah izenačili. Strelec je bil Tadej Čimžar, ki je v drugi tretjini Ljubljančane popeljal tudi v vodstvo.

A Italijani so zmogli preobrat Angelo Bryson Cianfrone je še pred drugim odmorom izenačil, v 52. minuti pa Pustertalu zmago zagotovil Max Oberrauch.

V sami končnici so gostje iz slovenske prestolnice ostali še brez priložnosti, da bi skušali izenačiti z menjavo vratarja s šestim igralcem v polju, saj je bil v 58. minuti izključen Gal Koren. A številne priložnosti so zeleno-beli zapravili že prej, saj so bili bistveno bolj nevaren tekmec in razmerje strelov na gol dobili kar z 39:16. Nerešljiva uganka za slovenske napadalce je bil vratar Colin Furlong.