Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 19.01.2019 22:11:36

SŽ Olimpija z novo VISOKO ZMAGO zapustila Avstrijo!

Martin Metelko
Hokejisti SŽ Olimpije so v alpski ligi gostovali v Kitzbühlu in zmagali s 7:2 (3:1, 1:1, 3:0).

Ljubljančani niso imeli večjih težav s tekmeci iz znanega smučarskega središča. Do polovice tekme so se domači še nekako držali ekipe z vrha lestvice, potem pa je razlika v kakovosti - Kitzbühel je na lestvici v spodnji tretjini - le prišla do izraza.

Domači so ublažili začetno vodstvo gostov po golu Mihe Zajca, isti igralec je še v prvi tretjini povišal na 2:1, za mirnejše nadaljevanje pa sta zadela še Anej Kujavec in Aleš Mušič. Domača zasedba je znižala na 2:3, ko je imela na ledu dva igralca več.

A pravega vprašanja o zmagovalcu ni bilo, gostje pa so v zadnji tretjini dosegli še tri zadetke. Dva gola Gregorja Koblarja in eden Gala Korena pa sta poskrbela za trdno vodstvo in zmago zeleno-belih, ki so tako po nekoliko nesrečnem porazu s Pustertalom, ki je prekinil njihov niz 11 zmag, zdaj dobili drugo zaporedno tekmo.

Naslednja jih čaka v sredo v domači dvorani, ko bodo gostili drugo ekipo celovškega moštva KAC.

Značke: hokej, sta, sž-olimpija