Tako bo potekal sončni mrk, ki je marsikoga prestrašil do kosti Odkrito.si

8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 30.12.2018 21:35:08

Hokejisti SŽ Olimpije podaljšali zmagoviti niz

Hokejisti SŽ Olimpije so v alpski ligi zabeležili osmo zmago zapored. Na gostovanju pri mladi ekipi Red Bulla v Salzburgu so slavili po izvajanju kazenskih strelov z 2:1 (1:1, 0:0, 0:0; 0:0). Ljubljančani niso izgubili že skoraj mesec in pol, tako da zasluženo zasedajo mesta tik pod vrhom razpredelnice.

SŽ Olimpija je prvič v tej sezoni igrala podaljšek oziroma izvajala kazenske strele. Vseh prejšnjih sedemnajst zmag je dosegla po rednem delu.

Končni izid po šestdesetih minutah je bil 1:1, zadetek za SŽ Olimpijo je že v četrti minuti dosegel Gal Koren, odločilni kazenski strel pa je zadel Žan Jezovšek.

SŽ Olimpija bo v naslednjem krogu 3. januarja gostovala v Zell am Seeju, dva dni kasneje pa bo ekipa Red Bull Juniors gostovala v Tivoliju.

Značke: hokej, sta