Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Eden najbogatejših Slovencev je v zaporu. ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 06.12.2021 16:16:53

Osvojitev DAVISOVEGA POKALA ali HAJDUK državni prvak? Hrvaški tenisač z ODGOVOROM ŠOKIRAL VSE!

Hrvaška teniška senzacija šokirala z odgovorom.

Borna Gojo je bil hrvaški junak v nedeljo končanega zaključnega turnirja Davisovega pokala. Triindvajsetletni Splitčan, ki se nahaja šele na 281. mestu elstvice ATP, je bil med najzaslužnejšimi, da se je Hrvaška uvrstila v finale. Tam so naši južni sosedje sicer morali priznati premoč močni Rusiji z Daniilom Medvedevim in Andrejem Rubljovom.

Uvrstitev v finale bo hrvaški teniški zvezi prinesla 730 tisoč evrov, igralci pa si bodo razdelili 1,53 milijona evrov. Borna Gojo bo tako zaslužil več, kot je zaslužil doslej v svoji karieri. Prejel bo namreč 166 tisoč evrov.

Hrvaška ekspedicija se je danes iz Madrida vrnila v Zagreb, kjer so jim pripravili sprejem. Na avtobusu, ki je ekipo z zagrebškega letališča prepeljala na Trg bana Jelačića, se jim je pridružila tudi ekipa zagrebške televizije. Goja je kot Splićan pri tem dobil zanimivo vprašanje. Oziroma je bil zelo zanimiv odgovor.

Na vprašanje, ali bi raje osvojil Davisov pokal ali da bi bil Hajduk državni prvak, je Gojo brez veliko oklevanja odgovoril: "Naj bo Hajduk prvak. Tenis igram morda zadnjih 11 let, medtem ko celo življenje sanjam, da bi bil Hajduk prvak."

Značke: borna-gojo, hajduk