db
db
04.12.2015 13:15:53

Packersi z "zdravo Marijo" do neverjetne zmage (video)

Green Bay je po zaslugi podaje Aarona Rodgersa in ujete žoge Richarda Rodgersa prišel do pomembne zmage v Detroitu.

Green Bay Packers so v noči na petek gostovali pri Detroit Lionsih in po prvi četrtini zaostajali z visokih 17:0, takšen je bil tudi izid ob polčasu.

V tretji četrtini so se gostje uspeli približati (23:14), toda vse do zadnjih sekund so imeli zmago v svojih rokah domačini.

V poslednjem napadu na srečanju so imeli Packersi na voljo še eno priložnost. Žogo je v roke sprejel podajalec Aaron Rodgers in potem, ko so ga Lionsi že skoraj spravili na tla, je s svoje polovice vrgel žogo proti končni coni.

Podajo, ki ji Američani pravijo "Hail Mary" (ker za uspeh potrebuješ pomoč "od zgoraj"), je ujel Richard Rodgers in poskrbel za veliko slavje moštva iz Wisconsina, ki je z novim uspehom povsem blizu končnici.