Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 06.04.2019 21:24:19

GEN-I Volley zanesljivo v finale DP

Odbojkarice GEN-I Volleyja so se zanesljivo uvrstile v finale 1. DOL za ženske. Tudi povratni tekmi proti SIP Šempetru so zmagale s 3:0, tokrat so se nizi končali na 20, 17 in 23.

* Mestna dvorana Nova Gorica, sodnika: Perčič, Tomec.
* GEN-I Volley: T. Blažič, Kovačić, Ferlinc, Zbičajnik, Zaplotnik, Lucas, Velikonja Grbac, Kolbl, Blažič, Lipicer Samec, Zampedri, Grudina, Ščuka .
* SIP Šempeter: Lakovšek, Lekše, Vrhovnik, Forštnarič, Mo. Božič, Žnidar, Praunseis, Podbregar, Rituper, Ma. Božič, Mazej.

Novogoričanke so gladko zmagale že na prvi tekmi, tudi tokrat pa niso imele večjih težav. Gostje, ki v kakovosti zaostajajo, so sicer pokazali borbenost - ta jih krasi že vso sezono, a pravih možnosti niso imele.

V prvem nizu so sicer tekmice enkrat ujele, drugi juriš varovank Vasje Lipicerja Samca je bil nato uspešnejši, tudi v drugem nizu so zanesljivo vodile vse do konca, še najbolj je bil izenačen tretji niz, ki so ga domače dobile šele v končnici.

Značke: odbojka, dp