27.08.2024 13:42:47

Ne Roglič, O'Connorjev glavni konkurent je v resnici on? Ta odziv ne pušča dvomov

Ben O'Connor na Vuelti brani rdečo majico.

Avstralec ima pred svojim najbližjim zasledovalcem Primožem Rogličem 3:53 minute prednosti, Richard Carapaz zaostaja 4:32, Enric Mas pa 4:35 minute. Kljub temu je od španskih medijev dobil vprašanje, če je njegov glavni konkurent za končno zmago na dirki po Španiji Španec Mas. Toda O'Connor je odkimal z glavo. ''Veliko je konkurentov, ampak zaenkrat moram razmišljati o Rogliču in Carapazu kot dveh najmočnejših. Tudi Mas kaže, da je v odlični formi in nevaren, vsi pa morajo napadati. Nisem živčen in ne razmišljam, kako se bo razpletlo, samo uživam in poskušam izkoristiti priložnost, ki jo imam,'' je odgovoril Ben O'Connor.