Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 18.02.2019 16:42:02

Polanc 13. v tretji etapi dirke po Omanu

Za zmagovalcem je zaostal 18 sekund.

Slovenski kolesar Jan Polanc (UAE Emirates) je v razgibani tretji etapi kolesarske dirke po Omanu zasedel 13. mesto, za zmagovalcem Kazahstancem Aleksejem Lucenkom (Astana) je zaostal 18 sekund. Drugo mesto je zasedel Španec Jesus Herrada, tretje olimpijski prvak Belgijec Greg Van Avermaet, četrto pa nekdanji svetovni prvak Portugalec Rui Costa.

Vsi so zaostali eno sekundo. Od Slovencev je v Omanu tudi Kristijan Koren (Bahrain Merida), zasedel je 29. mesto (+1:55).

Etapa je bila prva od težjih, zato je trenutni skupni vrstni red podoben etapnim rezultatom. Zmagovalca dirke bo odločila sredina peta etapa.

Značke: kolesarstvo, oman