Kaaaaaj?! Dončić se je držal za glavo in smejal...

0 12.10.2019 09:54:12

Litijani se vračajo domov z zmago

nzs.si
Za igralci dvoranskega nogometa so uvodne tri tekme 1. slovenske futsal lige, igra se peti krog. Največ zadovoljstva je v taboru Litije, ki je dosegla četrto zaporedno zmago. Tekmi na Vrhniki in v Ljutomeru sta se končala z remijem.

Tokrat je bilo možno spremljati tri tekme, saj bo tista četrta med Dobovcem Pivovarno Kozel in FC Hišo daril Ptuj v torek.

Litijani se vračajo domov z zmago, zabeležili so jo na Škofijah, kjer so domačini uspeli poravnati na 1:1, za 1:2 ob polčasu pa je poskrbel Gašper Vrhovec. Njegov mlajši brat je povišal na 1:3, Gašper pa na 1:4. Gašper je tekmo končal s tremi zadetki.

V Ljutomeru so tako domačini kot gostje prišli do prve točke v letošnjem prvenstvu. Vse se je rešilo med 16. in 21. minuto, ko sta zadela Urban Goričan in Žan Koren.

Izidi, 1. SFL, 5. krog:
- petek:
KMN Bronx Škofije - FC Litija 2:6 (1:3)

0:1 Jelič (12.), 1:1 Lazarevič (15.), 1:2 G. Vrhovec (17.), 1:3 N. Vrhovec (29.), 1:4 G. Vrhovec (30.), 2:4 Bojkič (31.), 2:5 Ručna (38.), 2:6 G. Vrhovec (39.).

Siliko - KMN Sevnica 0:0

KMN Tomaž Šic Bar - KMN Oplast Kobarid 1:1 (1:0)
1:0 Goričan (16.), 1:1 Koren (21.)