Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

vinicius Ekipa24.si

Zvezdnik Reala in Brazilije se je zlomil pred ...

0 04.02.2018 11:03:27

KAPETAN in dvakratni strelec IGOR OSREDKAR razkril, kaj se je med polčasom dogajalo v slačilnici

Grega Wernig
Kapetan slovenske futsal reprezentance je bil velik junak sobotnega veličastnega večera v Stožicah.

Slovenija bo igrala v četrtfinalu evropskega prvenstva v futsalu, za kar ima največ zaslug Igor Osredkar, ki je dosegel oba gola. Oba v nadaljevanju v prvem delu ni šlo vse po načrtih. "Med odmorom smo si v garderobi pogledali v oči in si povedali svoje. Iskreno. Če je to zadnjih 20 minut na tem prvenstvu, naj bo to pravih 20 minut, polnih agresije, odločnosti, na meji incidenta," je Igor Osredkar razkril, kaj se je med odmorom dogajalo v slačilnici.

Fantje so si nalili čistega vina, kar je očitno zaleglo, v nadaljevanju so blesteli. "Drugi polčas je bil kot iz učbenika, v prvem delu smo bili še v krču. Jasno nam je bilo, kaj nam tekma prinaša oziroma odnaša. Zato smo si pred drugim polčasom svoje povedali. Pomagalo je, kar leteli smo po terenu. Pomembno pa je bilo tudi to, da smo ostali mirni po vodstvu Italije. Nismo bezljali. Nabrali smo si tudi akumulirane prekrške. Takrat se je selektor odločil taktiko z igralcem vratarjem v polju. Dobro se je odločil. Ni bilo lepo, a smo morali zadržati žogo, da ne bi po kakšnem naključju podarili kazenskega strela Italiji. Predvsem pa na tem mestu hvala izjemni publiki, ki je naredila pravi pekel v Stožicah. Italijanom ni bilo lahko. Tudi mi smo padli, a v tistih kriznih minutah so nas dvignili prav čudoviti gledalci. Zdi se mi, da smo kar lebdeli. Zdaj smo prvi cilj dosegli," je pripovedoval Igor Osredkar, ki je med tekmo pogosto pogledoval proti semaforju. "Ko smo lovili Italijo, je ura hitreje tekla. Ko smo povedli 2:1, pa se ni nikamor premaknila," se je nasmejal kapetan poudaril, da je prvi gol posvetil hčerki in ženi, ki mu nudita podporo na vsakem koraku in mu vedno stojita ob strani.