Godler in Prevc skupaj v stand-up?

peter prevc Ekipa24.si

Največji hit! Pojavil se je posnetek enega od ...

0 17.03.2018 18:11:15

Moto GP: Končane prve kvalifikacije v sezoni, svetovni prvak Marquez dirke ne bo začel prvi

Na dirkališču v Katarju bo jutri na sporedu prva dirka sezone svetovnega motociklističnega prvenstva.

Francoz Johan Zarco je zmagovalec prvih kvalifikacij v razredu motoGP. Motociklist ekipe Monster Yamaha Tech 3 postavil čas 1:53,680 in si privozil tretji najboljši startni položaj v najelitnejšem razredu.

Drugi je bil svetovni prvak Marc Marquez (Honda) z zaostankom 0,202 sekunde, tretji pa Italijan Danilo Petrucci (Pramac Ducati), ki je zaostal 0,207 sekunde.

Četrti je bil Britanec Cal Crutchlow, peti Italijan Andrea Dovizioso. Španec Dani Pedrosa je končal na sedmem mestu, tik za njim italijanski veteran Valentino Rossi, na devetem mestu pa Španec Jorge Lorenzo.

V moto2 si je najboljši startni položaj pridirkal Španec Alex Marquez, v moto3 pa njegov rojak Aron Canet.

Dirke v vseh treh razredih bodo v nedeljo.