Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 26.11.2023 14:00:46

Mojster ostane mojster: Samardžić v pokalu zrežiral preobrat, kakšna čarovnija s prostega strela! (video)

Jurij Kodrun
Nekdanji slovenski reprezentant se je izkazal na tekmi pokala Pivovarne Union.

V tem tednu bodo nogometaši odigrali vse tekme šestnajstine finala pokala Pivovarne Union, od favoritov je do zdaj spodrsnilo Celjanom, ki so morali priznati premoč Nafti, in lanskemu prvoligašu Taboru, ki ga je v soboto izločil tretjeligaš Podvinci.

Poleg Podvincev so si v soboto napredovanje zagotovili še Ilirija, Beltinci in Jesenice. Gorenjci so napredovali po preobratu, ki ga je zrežiral nekdanji slovenski reprezentant Miral Samardžić. Slednji se je pred kratkim vrnil na Jesenice, v soboto pa dokazal, da še zmeraj obvlada svoj posel. Trbovlje je v 20. minuti povedlo z 1:0, Samardžić pa je že dve minuti pozneje mojstrko izvedel prosti strel in izenačil na 1:1. Na začetku drugega polčasa je poskrbel za vodstvo z 2:1, vse upe Trbovlja pa je v nadaljevanju z dvema zadetkoma pokopal Mario Bešić.

Značke: samardžić, jesenice