11 05.09.2017 20:09:14

DARE VRŠIČ JE NAZAJ! Mariborski zvezdnik na vnovičnem debiju hitro dokazal, kaj zmore in kaj zna (video)

Drago Wernig - TAKA
Maribor je v pokalu brez težav premagal Tabor.

V Sežani so verjeli in upali, da jim lahko uspe presenetiti favoriziranega nasprotnika, toda Maribor je bil za sicer borbeni Tabor preprosto prevelik zalogaj. Vijoličasti so drugoligaša premagali s 3:0 in se prebili v četrtfinale pokala. Med strelce sta se vpisala Aleksander Rajčević, ki je v polno meril v prvem polčasu, in Jasmin Mešanović, ki se je podpisal pod dva zadetka.

Toda po dolgem času je nase opozoril tudi Dare Vršič! Dejansko novi član Maribora, ki s slednjim pred meseci ni želel podpisati nove pogodbe in je bil nekaj časa celo prost nogometaš brez kluba, je v igro prišel sredi drugega polčasa, že po nekaj minutah na zelenici pa dokazal, da bo v prihodnje zagotovo spet pomemben člen zasedbe Darka Milaniča.

Tokrat je imel Vršič prste zraven pri drugem golu na tekmi. Saj ne, da je storil karkoli spektakularnega, vseeno pa si boljšega vnovičnega začetka ne bi mogel želeti: poskrbel je za podajo, po kateri je Mešanović (v drugem poskusu) žogo tudi spravil za hrbet vratarja Tabora.