Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

24 24.10.2023 08:31:55

Kakšna mojstrovina Slovenca v Italiji! Sredi največje norišnici je zabil v 104. minuti tekme, morate videti! (video)

Izjemen zadetek slovenskega nogometaša v serie B.

V drugi italijanski ligi oziroma v serie b je bil v ponedeljek zvečer na sporedu pravi slovenski derbi. Na nasprotnih straneh sta sei namreč stala nogometaš Palerma Leo Štulac in član Spezie Tio Cipot. Medtem ko nekdanji član Mure ni stopil na zelenico, pa je Štulac postal veliki junak svoje ekipe. In to v kakšnem slogu!

Spezia je v 70. minuti tekme povedla že z 2:0, nato pa je sledila nora končnica. Najprej je že tri minute kasneje izid znižal Leonardo Mancuso in domačemu Palermu vlil nekaj dodatnega upanja za preobrat. Sodnik je najprej tekmi dodal sedem minut dodatka, a tekma se je še dodatno zavlekla zaradi vročega dogajanja na zelenici, ko je rdeč karton videl Nicolo Bertola. Palermo je ob robu kazenskega prostora dobil prosti strel, ki ga je izvedel Leo Štulac. In poskrbel za izjemen zadetek neposredno s prostega strela ter zabil za izenačenje na 2:2.

Značke: leo-štulac, palermo