Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 29.09.2023 08:18:00

Zabil in protestiral: Verbič se ni veselil gola, Grki razkrivajo, zakaj je Slovenec jezen! (video)

Benjamin Verbič je izrazil nezadovoljstvo nad dogajanjem v ekipi.

Četrtek je bil povsem nogometno obarvan, od številnih ekip, ki so stopile na zelenico, pa je bil tudi grški velikan Panathinaikos. Ta se je v sklopu 6. kroga grške lige pomeril z Asterasom in tudi s pomočjo slovenskega reprezentanta Benjamina Verbiča slavil s 4:1. Slovenec je v 31. minuti poskrbel za vodstvo z 2:1, precej pozornosti pa pritegnil s protestom tik po golu, saj se ni veselil svojega zadetka.

Grški novinarski kolegi pravijo, da je bila ta gesta namenjena vodilnim možem, razlog pa odločitev, da Verbiča niso prijavili za tekmovanja v Evropi, ampak zgolj za tekme na domači nogometni sceni.

Na tekmi sta igrala tudi Adam Gnezda Čerin, ki je igral vso tekmo, Andraž Šporar, ki je tik pred koncem prvega polčasa zgrešil enajstmetrovko, zelenico pa zapustil v 73. minuti.