Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

rb
0 17.09.2023 11:20:08

Uf, kaj so navijači Sarajeva naredili Simonu Rožmanu! To se na Koševu ni zgodilo že zelo dolgo … (video)

Na petih tekmah štiri zmage in remi.

Simon Rožman nadaljuje odlični niz rezultatov na klopi Sarajeva. Štiri zmage in remi, takšen je izkupiček strokovnjaka iz Štor, ki se je v derbiju sedmega prvenstvenega kroga premijer lige veselil pomembnega in prestižnega uspeha proti aktualnim prvakom. Njegovi varovanci so bili na domačem igrišču z 1:0 uspešnejši od Zrinjskega, v dramatičnem obračunu se je trenutek odločitve zgodil v 90. minuti, ko je brazilski napadalec Renan Oliveira zadel z bele točke.

Gostitelji, ki so na vrhu lestvice, so zasluženo osvojili ves izkupiček, tekmecem niso dovolili praktični ničesar. Zasedba iz Mostarja v okvir vrat ni sprožila niti enega strela, kar se ji ni pripetilo že 'celo večnost', tako dolgo pa ni bilo tudi prizorov, ki so se dogajali po obračunu na stadionu na Koševu in močno odmevajo. Domači navijači slavijo novega junaka, Simona Rožmana so z igrišča pospremili z navdušenjem. "Ne pomnimo, da bi kateri trener, z izjemo Husrefa Musemića, dobil takšne ovacije. To je dokaz, da imajo privrženci Sarajeva v Simona Rožmana neizmerno zaupanje," pišejo mediji v Bosni in Hercegovini. "Odigrali smo najboljšo tekmo do zdaj. Proti ekipi, ki jo nadvse spoštujemo, smo narekovali ritem. Fantje so sprejeli delo. Razumejo, na kakšen način želimo igrati. Smer je dobra, nekatere stvari so opazne, želimo biti dinamični," pa je povedal še vedno 'sveži' strateg Sarajeva, ki v navezi s Senijadom Ibričićem opravlja odličen posel.