Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 04.03.2018 20:08:04

Sneg in oranžna žoga nista bila PREVELIKA OVIRA: Benjamin Verbič zabil svoj prvi gol v dresu kijevskega Dinama (video)

vszi
Tik pred reprezentančnim debijem novega selektorja v dobri formi tudi Benjamin Verbič.

Na Danskem je blestel, po selitvi v Ukrajino je potreboval nekaj časa, da se je privadil na novo okolje. A zdaj je Benjamin Verbič že dočakal svoj prvi gol v dresu Dinama iz Kijeva, do njega je prišel že na tretji tekmi. Kijevski velikan se je doma pomeril z Zorjo, tekma je bila odigrana v vse prej kot prijetnih razmerah. Na igrišču je bil namreč sneg, zaradi česar so nogometaši igrali celo z oranžno žogo. Na koncu je Dinamo slavil s 3:2, a mu je nekaj časa slabo kazalo.

Gostje so namreč povedli, toda v 59. minuti je bil prav nekdanji zvezdnik Celja tisti, ki je z glavo izenačil. Potem je Zorja povedla še v drugo, Dinamo pa je sanjski preobrat za tri točke zapečatil v 92. minuti, ko je zadel Tomasz Kedziora. Verbič je sicer tekmo začel na klopi, v igri pa prišel pet minut pred doseženim zadetkom.