1 26.10.2017 10:27:00

BUM, BUM Patrik Eler v Franciji znova opozoril nase! A najprej se je prijemal za glavo, NI MOGEL VERJETI … (video)

vszi
Primorski napadalec uspešen iz prostega strela.

Patrik Eler je sijajno začel svojo francosko zgodbo v dresu Nancyja. Že na debiju se je vpisal med strelce in kazalo je, da je pred njim čudovito obdobje, a potem se mu je malce zaustavilo. Ni si zagotovil mesta v udarni zasedbi, v dozdajšnjem delu drugoligaškega prvenstva je zbral le štiri nastope, morda pa je bil sredin večer vendarle prelomnica in napoved boljših časov.

Na sporedu so bile tekme 1/16 finala ligaškega pokala. Angers je bil na svojem igrišču s 3:2 boljši od Nancyja, med igralci, ki so zaznamovali dvoboj, pa je bil tudi primorski napadalec. Patrik Eler je v 58. minuti z roba kazenskega prostora silovito izvedel prosti strel in znižal vodstvo gostiteljev na 2:1, v središču pozornosti pa je bil tudi v prvem polčasu. A takrat ni realiziral izjemne priložnosti, po podaji z desne strani z zgolj nekaj metrov ni zatresel prazne mreže in upravičeno se je prijemal za glavo ... Preprosto ni mogel verjeti, kaj se mu je pripetilo.