Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

1 25.03.2022 17:12:43

Se OLIMPIJA vrača v boj? PROSINEČKI debitiral z zmago ... ZELENO-BELI pokazali ...

NKOlimpija.com
Olimpija je v Brežicah odigrala prvo tekmo pod vodstvom novega trenerja Roberta Prosinečkega.

Zmaji so se na prijateljskem obračunu pomerili s hrvaškim drugoligaškim klubom NK Rudeš in ga zasluženo premagali z rezultatom 2:0. Zadetka za zmaje sta dosegla Lamine Tall (16.) v prvem in Mustafa Nukić (63.) v drugem polčasu.
Prvi polčas je minil v absolutni premoči Olimpije, v ekipo katere se je prvič po večmesečni odsotnosti zaradi poškodbe vrnil tudi kapetan Timi Max Elšnik. Olimpija je povedla v 16. minuti, ko si je priigrala udarec iz kota, pred gol je podal Mario Kvesić. Po napaki vratarja pa je gol za Ljubljančane dosegel Lamine Tall. Olimpija je bila tudi v drugem polčasu, v katerem je trener Robert Prosinečki priložnost za dokazovanje ponudil vsem igralcem s klopi, boljši nasprotnik. Zeleno-beli so drugi gol dosegli v 63. minuti. Mustafa Nukić je streljal z desne strani, žoga je zadela enega branilca Rudeša in zletela čez vratarja v mrežo. Prosinečkova četa je imela do konca še nekaj priložnosti, a se mreža ni več tresla. 'Veliki Žuti' je na začetku tekme na igrišče poslal naslednjo enajsterico: Banić, Boakye, Van Bruggen, Ratnik, Čabraja, Elšnik, Pilj, Kvesić, Aldair, Ziljkić, Tall, v nadaljevanju pa so igrali še: Vidovšek, Fink, Andrejašič, Milović, Crnomarković, Delamea Mlinar, Krefl, Pavlović, Nukić.