Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

ue
ue
4 06.03.2022 19:42:38

DRAMATIČNE SCENE v Mariboru! VIOLE v šprintu na drugo tribuno, SODNIKI BEŽALI v garderobo! (video)

Burno dogajanje v Ljudskem vrtu!

Dvoboj med Mariborom in Bravom je imel napet zaključek, tako pa je bilo tudi po njem. Navijači vijoličastih so bili med tekmo večkrat nezadovoljni s sodniškimi odločitvami, v 82. minuti pa je nato stranskega sodnika Tomaža Černeta zadel predmet v glavo.

Zaradi dolge prekinitve je glavni sodnik Matej Jug srečanje podaljšal za sedem minut, v katerih pa Mariborčanom ni uspelo izenačiti, Bravo je zmagal z 2:1. Takoj po zadnjem žvižgu Juga smo videli pravi šprint Viol, ki so z južne tribune, kjer so med tekmami, tekle na vzhodno tribuno, kjer je tudi izhod za igralce in sodnike. Očitno je bilo, da so njihove tarče sodniki, ki pa so prav tako najhitreje možno zapustili travnato zelenico in se umaknili v notranjost stadiona.