Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

4 11.02.2018 08:37:16

NEVERJETNO! Poglejte, kako je vratar Zenita spravil v obup Luko Zahovića. Pri dveh enajstmetrovkah ...

Drago Wernig - TAKA
Prijateljsko tekmo Maribor – Zenit je zaznamovalo dogajanje v končnici.

Mariborčani so po dveh tednih končali priprave v Beleku, v sobotnem večeru so se vrnili domov, še pred tem pa so odigrali naslednjo v nizu prijateljskih preizkušenj. Proti (daleč) najmočnejšemu nasprotniku do zdaj. Pomerili so se z ruskim Zenitom, ki je zmagal s 3:1, za zasedbo iz St. Petersburga, ki jo s klopi vodi Roberto Mancini, so zadeli Emilliano Rigoni (14), Aleksandr Kokorin (32) in Dimitri Pletnev (81).

Edini gol za vijoličaste je v četrti minuti nadaljevanja dosegel Marcos Tavares, dvoboj pa je zaznamovalo dogajanje v končnici, ko so imeli slovenski prvaki na voljo dve najstrožji kazni, a sta obe ostali neizkoriščeni. Najprej po prekršku nad Luko Zahovićem, kmalu zatem so tekmeci v svojem kazenskem prostoru nepravilno ovirali Nina Žuglja. Obakrat je bil v vlogi izvajalca Luka Zahović. Najprej je meril v desni vratarjev kot, nato še v levega, Juri Lodigin je zaustavil oba strela in preprečil spremembo izida.