Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Koga briga Barbariga?!

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

4 10.02.2018 12:05:19

Mariborčani pred vrnitvijo domov padli proti SLOVITEMU TEKMECU, Milanič pa jezen zaradi enajstmetrovk (foto)

Drago Wernig - Taka
Vijoličasti se danes vračajo domov iz Turčije, pred tem pa so odigrali še zadnjo pripravljalno srečanje.

V Beleku so v sklepnem delu priprav igrali še z Zenitom, ki je bil na koncu boljši s 3:1. Varovanci Roberta Mancinija so že v prvem polčasu povedli z 2:0, zadela pa sta Rigoni in Kokorin.

Mariborčani so v drugem polčasu v spremenjeni postavi vendarle dosegli zadetek proti tekmecu, ki bo že ta teden odigral tekmo šestnajstine finala lige Europa proti Celticu. Obenem pa je dve enajstmetrovki zapravil Luka Zahović.

Edini gol za vijoličaste je zabil Marcos Tavares, zmago Rusov pa je potrdil Pletnev v 81. minuti.

Darko Milanič je po tekmi dejal:

"Negativni rezultati se nam kar ponavljajo, je pa bila podoba Maribora precej boljša, predvsem v drugem polčasu je bila igra na naši strani."

"Malokrat pa se zgodi, da zgrešimo dve enajstmetrovki. Trenutno skrbi povzroča slabo branjenje ob prekinitvah. Je pa bila podoba proti slovitemu tekmecu vendarle dobra."

Mariborčani bodo prvo tekmo prve lige, kjer na lestvici vodijo s tremi točkami prednosti pred Olimpijo odigrali v soboto 24. februarja doma proti Aluminiju iz Kidričevega.

Značke: prva-liga, maribor, zenit