Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 22.02.2024 08:42:09

Slabo pripravljen? Uh, nor šov Messija za začetek sezone, Argentinec kot v najboljših časih! (video)

Argentinski nogometni zvezdnik Lionel Messi je na prvi tekmi nove sezone nogometne lige v ZDA (MLS) sodeloval pri obeh golih za zmago Interja iz Miamija z 2:0 v dvoboju proti ekipi Real Salt Lake, odigral pa je vso tekmo.

S tem je zavrnil namigovanja, da je slabo pripravljen, potem ko ob koncu prejšnje sezone zaradi poškodbe ni igral in je izpustil tudi nekaj pripravljalnih tekem na novo sezono. "Na igrišču je bil izjemen in je tudi tekaško dobro odigral tekmo," je izpostavil trener Gerardo Martino.

Tako kot Messi so bili v prvi postavi Miamija tudi preostali trije člani nekdanjega udarnega moštva Barcelone, novinec Luis Suarez ter Sergio Busquets in Jordi Alba.

Messi je v 39. minuti podal za vodilni gol Roberta Taylorja 1:0, Luis Suarez pa je podal Diegu Gomezu za 2:0 v 83. minuti. Tudi pri tej akciji je pomemben delež odigral Messi s prodorom iz sredine igrišča.

Značke: nogomet, sta