Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

3 21.02.2024 13:10:54

Evropa je na nogah zaradi srbskega sodnika v ligi prvakov, so bili Nemci tokrat okradeni? (foto)

Na tekmi Borussie in PSV je srbski sodnik Srđan Jovanović dvignil ogromno prahu.

Prva tekma osmine finala lige prvakov med PSV-jem in Borussio se je končala z 1:1. V prvem polčasu obračuna v Eindhovnu so bili nekoliko konkretnejši domači nogometaši, ki so imeli več pravih priložnosti, najlepšo pa Malik Tillman v 16. minuti, ko je povsem neoviran v kazenskem prostoru meril mimo gola. So pa Nemci povedli v 24. minuti, ko je Donyell Malen, ki je v Dortmund leta 2021 prišel prav iz PSV, žogo malce z desne strani poslal v bližnji zgornji kot vrat domačih.

Na začetku drugega polčasu pa je prišlo do sporne situacije, ko je po mnenju srbskega sodnika Srđana Jovanovića Mats Hummels naredil prekršek nad Tillmanom v kazenskem prostoru, nakar je sledila enajstmetrovka, ki jo je zanesljivo izvedel Luuk de Jong za 1:1. Nemci so prepričani, da so bili v tej situaciji okradeni. To je jasno in glasno po tekmi povedal tudi Hummels, oziroma zapisal na twitterju. "Kakšna šala je bila ta enajstmetrovka. spet! Ne morem verjeti, da lahko danes sprejmejo take odločitve ali proti Chelseaju ali proti PSG-ju, in to z VAR-om."