Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

POP TV preseneti z novo voditeljico

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 11.02.2024 11:19:56

Skrbi v taboru Reala: Nova poškodba in to ravno pred tekmo s Šeškovim Leipzigom!

Nogometaši Reala so dosegli pomembno zmago v boju za naslov prvaka, a za to plačali visoko ceno.

Real je v soboto brez težav odpravil najbližjega zasledovalca v španskem prvenstvu. Galaktiki so Girono odpravili s kar 4:0, eden od junakov tekme pa je bil še enkrat več Jude Bellingham.

Slednji je dosegel dva zadetka, nato pa šok. V 57. minuti je prišlo do poškodbe gležnja, trener Carlo Ancelotti ga je moral predčasno zamenjati, angleškega reprezentanta in v letošnji sezoni najboljšega posameznika Reala pa so na klopi oskrbeli zdravniki. Italijan na klopi Reala je po tekmi dejal, da gre za poškodbo gležnja, več pa naj bi bilo znanega v nedeljo.

Gre sicer le še za eno v nizu poškodb pri Realu. Ancelotti je brez praktično celotne obrambne linije, saj manjkajo David Alaba, Nacho Fernandez, Eder Militao in Antonio Rudiger, kakšna hujša poškodba Bellinghama pa bi bila za Madridčane zelo hud udarec. Ne nazadnje jih že v naslednjem tednu čaka preizkušnja v ligi prvakov, na prvi tekmi osmine finala pa jih čaka Leipzig Benjamina Šeška.

Značke: real, bellingham