Na novi lokaciji zabrnele kamere šova Kmetija

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 11.02.2024 08:50:09

Navijači Reala na tekmi z Girono nad Barco in njenega trenerja! Ne boste verjeli, kaj se je dogajalo! (video)

V Madridu se po zmagi Reala nad Girono navijači veselijo.

Nogometaši Real Madrida dobili derbi 24. kroga španskega prvenstva. Drugouvrščeno Girono so premagali s kar 4:0, po sobotni zmagi pa imajo zdaj pred slednjo pet točk prednosti.

Dvoboj vodilnih ekip LaLige se je hitro obrnil v smer domačih. Vinicius Junior je že v 6. minuti dosegel prvi zadetek. Real Madrid je vodstvo povišal v 35. minuti, ko je prvega od svojih dveh zadetkov dosegel Jude Bellingham (54.), končni izid pa je postavil Rodrygo (61.).

Zmaga je dala krila tudi domačim navijačem, ki so vse bolj prepričani, da se naslov domačega prvaka vrača na Santiago Bernabeu, ob tem pa se niso mogli vzdržati provokacij, ki so bile namenjene večnim rivalom iz Barcelone. Kataloncem v letošnji sezoni ne gre po načrtih, zaostanek za Realom znaša še 11 točk, trener Xavi pa je z vodstvom kluba že sprejel odločitev, da se po koncu sezone predčasno poslavlja z mesta trenerja. Navijači Reala so udarili v svojem slogu, proti koncu tekme pa začeli vzklikati "Xavi, ostani!", s čimer so nasmejali tudi Realova zvezdnika Juda Bellinghama in Tomija Kroosa, ki sta zadnji del tekme spremljala s klopi za rezerve.

Značke: bellingham, real