Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 01.05.2023 02:24:42

Poraz Lionela Messija in druščine, Marseille še lahko upa (video)

Zvezdniška zasedba ni v formi.

Nogometaši Paris Saint-Germaina so v 33. krogu francoskega prvenstva doma izgubili proti Lorientu z 1:3. Parižani so dvoboj končali z igralcem manj, saj je bil že v 20. minuti izključen Achraf Hakimi. Že pred tem so gosti povedli, zadel je Enzo Le Fee. Izenačil je Kylian Mbappe v 29. minuti, ki je prvi strelec lige s 23 goli, toda deset minut pozneje je gostom novo vodstvo priigral Darline Yongwa. Končni izid je postavil Ahmadou Bamba Dieng v 88. minuti.

PSG je ostal na vrhu lestvice, toda po domači zmagi z 2:1 proti Auxerru se mu je Marseille približal na pet točk zaostanka in glede na formo zvezdniške zasedbe iz mesta luči lahko vsaj še upa, da se bo resneje vmešal v boj za naslov prvaka. Auxerre je sicer povedel, v drugem polčasu pa sta za preobrat varovancev Igorja Tudorja poskrbela zadetka Cengiza Ünderja in Alexisa Sancheza.

Monaco je doma izgubil proti Montpellieru z 0:4, Arnaud Nordin je zadel dvakrat, Clermont je z 1:0 premagal Reims, Troyes z 0:1 izgubil proti zasedbi iz Nice, Rennes pa je s 4:2 odpravil bodočega drugoligaša Angers, pri katerem slovenski reprezentant Miha Blažič ni dobil priložnosti za igro. Lyon je zmagal v Strasbourgu z 2:1, Lille je s 3:0 odpravil Ajaccio.