femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

2 14.11.2017 20:55:25

VELIKA DRAMA v slačilnici Argentine, zvezdnika sredi tekme prepeljali v bolnišnico!

Dramatično dogajanje v slačilnici Argentine, v nezavest padel eden največjih zvezdnikov svetovnega nogometa.

Segio Aguero je med polčasom prijateljske tekme med Argentino in Nigerijo, ki je bila odigrana v ruskem Krasnodarju, v slačilnici padel v nezavest in je bil nemudoma prepeljal v bližnjo bolnišnico.

Kun Aguero je sicer tekmo začel v udarni enajsterici, v 36. minuti povišal vodstvo Argentine ter se s 36. golom povzpel na tretje mesto večne lestvice strelcev v dresu z državnim grbom. Pred njim sta zdaj le še Lionel Messi (61 golov) in Gabriel Batigol Batistuta (54 golov).

Prava drama se je na to odvijala za zaprtimi vrati slačilnici. Kaj se je dogajalo še ni znano, namesto Aguera je v igro na začetku drugega dela vstopil Benedetto, Nigerijci pa so zaostanke 1:2 v nadaljevanju spremenili v zmago 4:2. Po neljubih prizorih v slačilnici Argentincem ni bilo več do igranja nogometa.

Naj spomnimo, Kun Aguero, ki je z osmimi goli skupaj s Harryjem Kanom, prvi strelec Premier lige, je bil konec septembra udeležen v prometni nesreči, ko si je med drugim zlomil dve rebri.

Značke: kun-aguero, argentina