Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 14.08.2017 08:47:58

Mati vseh preobratov! Lazio je prevlado stare dame končal na najbolj EPSKI način! (video)

Lazio je zmagovalec italijanskega superpokala, prvo lovoriko v sezoni 2017/18 je osvojil z zmago na olimpijskem stadionu proti Juventusu. Rimljani so superpokal osvojili četrtič, ob tem pa prekinili niz Torinčanov, ki so ga osvojili petkrat po vrsti.

Italijanski superpokal nam je postregel s številnimi preobrati. Najprej je rimski Lazio v vodstvo popeljal Ciro Immobile, ki je prvič zadel z enajstmetrovke v 32. minuti. Nato je na 2:0 še povišal z golom iz igre v 54. minuti in vse je kazalo na zmago Rimljanov. Toda serijski italijanski državni prvaki iz Torina se niso predali. Prvi zvezdnik stare dame Paulo Dybala je najprej zadel za 1:2 v 85. minuti, nato pa je bil zanesljiv še z bele točke že v sodniškem dodatku.

Zdelo se je, da je pred ekipama vsaj še podaljšek, toda rezervista Jordan Lukaku in Alessandro Murgia sta poskrbela še za tretji gol Lazia. Lukaku je podal, Murgia pa zabil za končnih 3:2.

Lazio je italijanski superpokal osvojil v letih 1998, 2000 in 2009, zadnjo lovoriko je osvojil v sezoni 2012/13, ko je bil najboljši v pokalnem tekmovanju.

Značke: nogomet, italija, pokal