gv
5 13.01.2017 10:39:56

Drzno in v slogu največjih: Kako je zvezdnik Reala potopil klub iz otroštva in si prislužil žaljivke s tribun (video)

Real je bil v osmini finala španskega pokala uspešnejši od Seville.

V četrtek so bili v Španiji na sporedu še zadnji obračuni osmine finala pokalnega tekmovanja, med drugim pa sta se za četrtfinalno vstopnico merila Real in Sevilla. Madridčani so bili na prvem obračunu pred domačimi gledalci boljši s 3:0, povratni obračun v Sevilli pa se je končal s 3:3.

Petnajst minut pred koncem je bilo sicer še vse odprto, nato pa je pri zaostanku s 3:1 sodnik dosodil enajstmetrovko v korist Reala. Usodo je v svoje roke vzel Sergio Ramos, si pripravil žogo na belo točko in sprožil strel. Toda to ni bil povsem navaden udarec, španski branilec je zadel s tako imenovano panenko, s čimer je še dodatno razjezil domače navijače.

Ti ga že tako ali tako ne marajo kaj prida, saj mu še zdaj niso oprostili selitve v madridski klub. Ramos je namreč prve nogometne korake naredil ravno pri Sevilli, Realu pa se je pridružil leta 2005.

Piko na i je nato v 93. minuti postavil Karim Benzema, ki je tako niz Reala brez poraza povišal na spoštovanja vredno številko 40, kar je nov španski rekord. Do zdaj je bil z 39. zaporednimi tekmami brez poraza izenačen z Barcelono. Vrhunce zadnjega dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, enajstmetrovko Sergia Ramosa pa od 12:00 naprej ...