Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Tako v SDS nagrajujejo zasluge in zvestobo: ...

Celje Krznar Ekipa24.si

Kapo dol! Te besede Damirja Krznarja odmevajo! ...

0 10.01.2021 19:01:59

Vrhunski začetek SLOVENSKEGA NAPADALCA: Že na prvi tekmi je zabil DVA GOLA in NAVDUŠIL NAVIJAČE!

Jurij Kodrun
Tekmovanje so začeli tudi v indijski I-league.

Gre za eno od dveh prvoligaških tekmovanj v državi. Od te sezone v njem igra tudi Luka Majcen, za katerega je to prva izkušnja s tujino.

Enaintridesetletni napadalec je zadnja tri leta preživel pri kranjskem Triglavu, s katerim mu je poleti potekla pogodba, oktobra pa je odšel v Indijo, kjer se je za sodelovanje dogovoril s klubom Churchill Brothers. S slednjim je v uvodnem krogu gostoval pri ekipi Indian Arrows in se veselil visoke zmage. Na koncu je bilo 5:2 za goste, sam pa je pri tem zabil dva gola.

Majcen je srečanje začel v udarni zasedbi, že po dobri minuti pa je goste popeljal v vodstvo. Domači so 20 minut pozneje izid obrnili v svoj prid, a Churchill Brothers so bili premočni, najprej je Zuniga Bernardez zadel trikrat zapored, pri čemer mu je za en zadetek asistiral prav Majcen, ki je v 75. minuti zadel še za končnih 2:5. Ljubljančan si bo tako odlično zapomnil debi v novem klubu.

Značke: tujina, debi, napadalec, gol