Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

1 10.01.2021 06:55:34

DALLAS čez noč ostal brez TREH pomembnih članov, kar se je zgodilo proti Orlandu, ni pričakoval NIHČE!

Dallas do pomembne zmage, Dončić z novim trojnim dvojčkom.

V soboto se je Dallas po zmagi nad Denverjem znašel v ogromnih težavah. Med igralci, ki so morali po petkovi zmagi ostati v Denverju, so Jalen Brunson, Dorian Finney-Smith in Josh Richardson. Eden od njih je bil pozitiven na koronavirus, dva pa sta bila z njim v tesnem stiku in sta tam ostala iz varnostnih razlogov.

Ekipa Luke Dončića se je tako močno oslabljena lotila tekme z Orlandom, a takšnega razpleta, kot smo ga videli v noči na nedeljo, ni pričakoval nihče. Slovenski zvezdnik je dosegel še svoj drugi trojni dvojček v sezoni, kar pa je še pomembnejše: zdesetkani Dallas je povsem nadigral Orlando s 112:98.

Dončić je tekmo končal z 20 točkami, 11 skoki in 10 podajami. A pri tem velja dodati, da je bil s tem izkupičkom šele tretji najučinkovitejši igralec Dallasa. Kar 36 točk je dosegel Tim Hardaway Junior, 29 pa Trey Burke.

Na začetku drugega polčasa je kazalo na vse prej kot gladko zmago domačega Dallasa, saj kar pet minut niso mogli doseči koša, na drugi strani je Orlando poskrbel za delni izid 12:0. A tokrat je vajeti v svoje roke prevzel Hardaway, ki je v zadnjih šestih minutah tretje četrtine dosegel kar 15 točk, od tega kar tri trojke.

Značke: luka-dončić, dallas, nba