Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

1 10.01.2021 07:16:37

Hladen kot špricar: Goran DRAGIĆ z dosežkom, ki se ga ne bi sramovali niti NAJVEČJI ZVEZDNIKI!

V soboto so se zmag veselili vsi trije slovenski košarkarji v ligi NBA.

Dallas je ob trojnem dvojčku Luke Dončića – 20 točk, 11 skokov, 10 podaj  premagal Orlando s 112:98, Miami, za katerega je Goran Dragić zadel kar sedem trojk, je bil boljši od Washingtona s 128:124, Denver pa je ugnal Philadelphio s 115:103.

Za Miami je bila to četrta zmaga v sezoni, ima pa prav toliko porazov. Goranu Dragiću je uspel prav poseben mejnik. Na tekmi je zbral 21 točk, vse pa je dosegel z meti za tri točke. V 20 minutah na parketu je zbral še pet podaj in dva skoka.

Denver (4-5), za katerega je Vlatko Čančar igral dve minuti, ni imel težav z oslabljeno Philadelphio, ki je zaradi poškodb in okužb nastopila s samo sedmimi igralci. Tyrese Maxey je za 76-ers dosegel 39 točk, pri Denverju pa je Nikola Jokić zbral 15 točk, 12 podaj in devet skokov, največ točk pa je imel Gary Harris (21).