Koga briga Barbariga?!

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

1 04.12.2017 08:36:38

SMEH ZA VES DAN! Pevec Luka, ti si CAR! Ko boste videli, kaj je Dončić kar MED TEKMO počel na klopi ... Hahaha (video)

Igra sicer kot veteran, toda Luka Dončić je vseeno le otrok. Velik otrok.

Košarkarji Real Madrida so včeraj v španskem prvenstvu razbili Gran Canario s 96:72, znova pa je bil najboljši pri kraljevem klubu kdo drug kot Luka Dončić, ki je v vsega 20 minutah dosegel 16 točk, zbral še 4 skoke in 5 asistenc ter 2 ukradeni žogi. Slovenski čudežni deček je imel vnovič najboljši indeks na tekmi, ker je Real že po treh četrtinah odločil zmagovalca, pa je lahko Dončić mirno sedel na klopi za rezervne košarkarje. In spremljal svoje soigralce, kako krmarijo proti zmagi.

In medtem ko so se njegovi soigralci potili na parketu, se je Luka Dončić zelo zabaval in s svojimi potezami dokazal, da je kljub temu, da igra kot veteran, vendarle še otrok. Velik otrok. Kamera ga je tako ujela, kako je v nekem trenutku zapel verjetno celo največji hit letošnjega leta Despacito. Videoposnetek že postaja spletni hit, mi vam ga ponujamo v povezavi.